ALDOM faaliyetlerini yürütürken; uygun kalitede, zamanında ve uygun fiyatla müşterilerine hizmet eder. Kalitenin bir bütünsellik içerisinde organizasyonun faaliyetlerini kapsaması ile gerçekleşebileceğinin bilincindedir.

Organizasyonun her kademesinde ortak bakış açısı sağlamayı gözetir. Tüm çalışmalarını ulusal ve uluslararası mevzuat, standart ve ilgili tüm uyum yükümlülükleri doğrultusunda gerçekleştirir ve sürekli uyumu güvence altına alacak faaliyetleri yönetir ve sürdürür. Çalışmalarını işbu tüm gereklilikler kapsamında hedefler ve amaç edinir. Çalışmalarını yürütürken çalışanların memnun olacağı bir ortam hazırlar, entegre yönetim duyarlılığın gelişimini her ortamda destekler. Tüm çalışmalarını; müşteriler, çalışanlar, tedarikçiler ve diğer tüm paydaşların tamamını kapsayan ekip ruhu ile gelişmenin sonsuz olabileceğine inanarak yönetim sistemi gereklilikleri ile sürekli gelişme içerisinde yürütmeyi taahhüt eder.

YENİLİKÇİLİK

Meraklı, katılımcı ve paylaşımcı bir ruhla, zamanın gereksinimlerini takip ederek ve yeni fikirler yaratarak, hata yapmaktan korkmadan, hatalarımızdan ders alarak fark yaratmak için yılmadan çalışırız.

ŞEFFAFLIK

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak olan insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Tüm bilgi ve detayları, her süreçte müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla paylaşarak, en iyiyi ve en doğruyu yakalamaya çalışırız.

GÜVENİLİRLİK

Tüm müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla ilişkilerimizi süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütürüz. Sözlerimiz, kararlarımız ve çözümlerimiz kendi içinde tutarlı bir bütündür. Söz ve taahhütlerimizi mutlaka hayata geçiririz. İtibarımızı her koşulda koruma ve yükseltme bilinci ile hareket ederiz.

SORUMLULUK

Sektörde 25 yılı aşkın tecrübemiz, yenilikçi ve dinamik yapımız, kalite ve ürün çeşitliliğine verdiğimiz önem ile her zaman güvenilir, kaliteli ürün ve hizmet sunma gayreti içerisinde çalışmaktayız.
Sürekliliğin ve devamlılığın getirmiş olduğu tecrübemiz ile geleceğe umutla bakan bir kuruluş olarak satış ve satış sonrası her türlü sürecin tüm sorumluluğunu yerine getirerek, bilgimizi en iyiye ve yeniliklere doğru taşıyor ve bu yolda devam ediyoruz.

TUTARLILIK

Lider, öncü ve güvenilir firma konumumuzu sürdürerek, müşteri odaklı yaklaşımımız, sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet ile uluslararası boyutta kabul gören projelerde yer almaya ve tercih edilen bir çözüm ortağı olmaya devam etmek öncelikli hedefimizdir.

Doğru ve Kalıcı Örnek Olmak

Tüm iş ilişkilerimizde etik kurallar ve yasalar doğrultusunda; dürüst, adil, güvenilir ve sağduyulu çalışmayı prensip edinerek, karşılıklı iyi niyet ve hoşgörü esaslı hareket ederiz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörün gelişimi için çaba sarf ederiz. Doğru ve kalıcı örnek olmaya çalışırız.

Azimli ve Mücadeleci Olmak

Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar, işimizi yaparken nihai amacımıza ve hedeflerimize odaklanıp, büyük resmi görür, sorumluluk alır ve sonuca giden yolda hiçbir zorluktan yılmadan, yüksek motivasyonla çalışırız.