GRUP FAALİYETLERİ

Müşteri odaklı yaklaşım, kalite ve güvenilir hizmet…

Mimari Sistemler

Ares  Mimari  Sistemler ; Zarif  ve şık  tasarımı, mükemmel  yalıtımı,  maliyet  verimli  çözümleri  ve  projelerin  tüm gereksinimlerini karşılayan  geniş  ürün  yelpazesiyle,  tüm  iş  ortaklarına  doğru  ve kaliteli  hizmet  vermeyi  amaçlar.

Yapılarda güvenlik ve konforun üstün kalitede bir sistemle sağlanması fikriyle özel olarak tasarlanan ares Mimari Sistemler; sahip olduğu mükemmel termal, su ve akustik yalıtım performansı ve zorlu koşullara dayanıklılığıyla özellikle yüksek katlı binalarda ve prestijli projelerde tercih edilmektedir. Ürün yelpazesinde; yüksek ısı yalıtımı ve yenilikçi teknik çözümleriyle yeşil bina gereksinimlerini tam olarak karşılayan modern strüktürler yer almaktadır.

Keşfet

Alüminyum Kompozit Paneller

A1- A2 – B 

Türkiye’de ve Dünyada birçok prestijli projenin dış görünümüne zarafet katan Aresbond U.S.A kompozit paneller; uluslararası sertifikasyonları, en yüksek seviyede yanmazlığı, geniş renk yelpazesi, dokulu yüzey / özel serileri ve zorlu şartlara karşı uzun ömürlü dayanımıyla mimarların rüya seçimidir.

Uluslararası sertifikasyonları, en yüksek kalitedeki üretimi, A1 – A2 – B yangına tepki sınıfı ürünleri ve özel üretim imkanlarıyla Aresbond U.S.A, mimarların rüya seçimi ve prestijli projelerin vazgeçilmez markasıdır. Aldom Group tarafından tasarlanan ve yeni bina malzemesi olma fikriyle üretilen Aresbond U.S.A panelleri, özel mekanik ve kimyasal yapıştırma teknolojisiyle ve  PVDF Kynar 500 fluorokarbon dış kaplamasıyla hava şartlarına karşı dayanıklılığı garanti eder, mükemmel performans ve uzun ömürlü bütünlük sunar.

Keşfet

Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri

Aldom Alüminyum Extrüzyon Profil Üretim Tesisleri; entegre yapısı, üstün kalite güvence sistemleri, son teknolojiye sahip üretim parkuru ve hızlı-esnek-müşteri odaklı hizmet anlayışıyla; alüminyum profil sektöründe fark yaratmaktadır.

Aldom Alüminyum, yıllık 11.000 ton alüminyum profil, 8.000 ton elektrostatik toz boyama üretim kapasitesi ve en yüksek kalitedeki eloksal kaplamalı ürünleriyle; standart alüminyum profillerden özel endüstri profillerine, duşakabinden mobilyaya, sineklikten küpeşteye, cephe alt profillerinden cam balkonlara kadar birçok sektöre yönelik sınırsız seçenek sunar.

Keşfet