İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

ALDOM GROUP olarak, bizleri gelecek yıllara taşıyacak en değerli sermayemizin insan kaynağı olduğunun bilinci ile oluşturulmuştur. Başarıyı temel alan çağdaş insan kaynakları yönetim sistemi uygulamaları ile politikamız uygulanmaktadır.

  • Başarıyı temel alan çağdaş insan kaynakları uygulamalarını kullanmak
  • Çalışanlarımızın sahip oldukları yetkinlik ve her türlü geliştirilebilir yeteneklerine yatırım yaparak, sürekli gelişmelerini sağlamak
  • Rekabet üstünlüğü sağlayacak, yüksek motivasyonlu çalışanlar yaratmak
  • ALDOM GROUP’da çalışmak için tercih edilen, mutlu ve bağlı çalışanlarıyla büyük bir aile haline getirmektir.

Aldom Group olarak çalışanlarımızı geleceğe hazırlamanın, verimlilik ve motivasyonlarını artırmanın iş sonuçlarımızı ve hizmet kalitemizi geliştireceğine inanırız. İşte bu yüzden, çalışan verimliliğimizi geliştirilmeye yönelik performans değerlendirme sistemi ve 360 derece geri bildirim yöntemleriyle ekip arkadaşlarımızın ihtiyaç duydukları kişisel ve mesleki gelişim alanlarını belirleriz.

Daha etkin ve verimli çalışmalarını sağlayacak kişisel ve mesleki eğitim programları organize ederiz. Sürekli öğrenen bir organizasyon olarak eğitimlerden edindiğimiz bilgi ve iş deneyimlerimizi paylaşır, yetenek ve yetkinliklerimizi birlikte geliştiririz.

    İŞ BAŞVURU FORMU