ALDOM GROUP

Aldom Group Dünyası’na Hoşgeldiniz!

20 yılı aşkın süredir Alüminyum ve İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Aldom Group; yapı kimyasalları, alüminyum profil ve alüminyum kompozit panel ürünlerinde birçok dünya markasıyla işbirliği yapmış ve sektörde kendine saygın bir yer edinmiştir.

Günümüzde, Çerkezköy/ Tekirdağ’da  bulunan  13.000 m2  kapalı, 7.000 m2  açık alana  sahip  tesislerinde  faaliyet  gösteren  Aldom  Group,  alüminyum  profil  sistemleri  ve  alüminyum  kompozit  panel  üretimi  yapmaktadır.

Aldom  Group  olarak,  yaratıcılığa  destek  verme  arzumuz  ve  her zaman  farklı  olma  çabamız,  bizi  daima  gelişmeye  ve  yeniliklere götürüyor.

Biz,  Dünyamızın  daha  güzel  bir  yer  haline  gelmesi  için  var  gücümüzle  çalışmaya  devam  edeceğimizi  taahhüt  ediyoruz.

ÜRETİM KAPASİTEMİZ

11.000 ton/yıl kapasiteli alüminyum profil üretimi ve 8.000 ton/yıl kapasiteli elektrostatik toz boya tesisi; ayrıca Aresbond markasıyla 4.000.000 m2/yıl kapasiteli alüminyum kompozit panel üretim tesisine sahip firmamız; en yüksek kalitedeki üretimi, yanmaz sınıf ürünleri ve yerli / yabancı sertifikasyonlarıyla Avrupa, Afrika, Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

0 ton/yıl
Alüminyum Profil Üretimi
0
Alüminyum Kompozit Panel Üretim Tesisi
0 ton/yıl
Kapasiteli Elektrostatik Toz Boya Tesisi
0
Kapalı Üretim Alanı