ALDOM GROUP

Aldom Group Dünyası’na Hoşgeldiniz!

25 yılı aşkın süredir Alüminyum ve İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Aldom Group; yapı kimyasalları, alüminyum profil ve alüminyum kompozit panel ürünlerinde birçok dünya markasıyla işbirliği yapmış ve sektörde kendine saygın bir yer edinmiştir.

Günümüzde, Çerkezköy/Tekirdağ’da bulunan 13.000 m2 kapalı, 7.000 m2 açık alana sahip tesislerinde faaliyet gösteren Aldom Group, alüminyum profil sistemleri ve alüminyum kompozit panel üretimi yapmaktadır.

11.000 ton/yıl kapasiteli alüminyum profil üretimi ve 8.000 ton/yıl kapasiteli elektrostatik toz boya tesisi, ayrıca Aresbond markasıyla 4.000.000m2/yıl kapasiteli alüminyum kompozit panel üretim tesisine sahip firma; en yüksek kalitedeki üretimi, A1-A2-B yanmaz sınıf ürünleri ve yerli/yabancı sertifikasyonlarıyla 5 farklı kıtada, 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Aldom Group olarak, yaratıcılığa destek verme arzumuz ve her zaman farklı olma çabamız, bizi daima gelişmeye ve yeniliklere götürüyor.
Biz, Dünyamızın daha güzel bir yer haline gelmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

ÜRETİM KAPASİTEMİZ

11.000 ton/yıl kapasiteli alüminyum profil üretimi ve 8.000 ton/yıl kapasiteli elektrostatik toz boya tesisi; ayrıca Aresbond markasıyla 4.000.000 m2/yıl kapasiteli alüminyum kompozit panel üretim tesisine sahip firmamız; en yüksek kalitedeki üretimi, yanmaz sınıf ürünleri ve yerli / yabancı sertifikasyonlarıyla Avrupa, Afrika, Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

0 ton/yıl
Alüminyum Profil Üretimi
0
Alüminyum Kompozit Panel Üretim Tesisi
0 ton/yıl
Kapasiteli Elektrostatik Toz Boya Tesisi
0
Kapalı Üretim Alanı