ALDOM GROUP

GENÇ

SPORCULARI

DESTEKLİYOR

Başkanımız Sn. Muzaffer Boynudelik, Üsküdar Belediye Başkanı Sn. Hilmi Türkmen’e teşekkür plaketi sunarken…

Aldom Group Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Muzaffer Boynudelik, Ekim 2019’da yapılan olağanüstü genel kurul sonucunda seçildiği ‘Selimiye Spor Kulübü Başkanlığı’ görevinde, sporu ve ülkemizin geleceği olan gençlerimizi her alanda desteklemek üzere yola çıktı.

Yeni görevinde, sosyal sorumluluk bilincini yaymayı ve çoğaltmayı ana hedef olarak belirleyen Başkanımız, öncelikle Aldom Group’u Selimiye Spor Kulübü’nün ana sponsoru yaptı. Ayrıca kulübün yeni yönetim kurulunda birlikte yola çıktığı önemli sanayici ve iş adamlarının da desteğini alarak, yeni sponsorluklar oluşturulması ve diğer altyapı kulüplerinin de içinde bulunduğu yeni bir sinerji yaratılması için çalışmalara başladı.

ANA HEDEFLER:

  • DAHA FAZLA GENCİMİZE ULAŞMAK
  • DAHA İYİ ŞARTLARDA SPOR YAPMA OLANAĞI SAĞLAMAK
  • KISITLI İMKANA SAHİP GENÇLERİMİZE DESTEK VERMEK

Bu bağlamda, ilk organizasyonumuzu 23 Kasım 2019’da, “1. GELENEKSEL MAKARNA ŞENLİĞİ FUTBOL TURNUVASI” adı altında gerçekleştirdik. Başkanımız, Asbaşkanımız ve Yönetim Kurulumuzun hazır bulunduğu organizasyonda, Üsküdar Belediye Başkanı’mız Sn. Hilmi Türkmen’in değerli teşrifleri de desteği de bizleri ayrıca memnun etti.

Organizasyonumuza medya da ilgi gösterdi. Başkanımızın A Spor kanalına verdiği röportajı aşağıdaki link üzerinden tıklayarak izleyebilirsiniz

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği zeki, çevik ve ahlaklı genç bireyler yetiştirmek için çıkılan bu yolda, hedeflerimize yılmadan ilerleyeceğiz. Bu süreçte mutluluğumuzu paylaşan ve bizi destekleyen tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

ALDOM GROUP

Başkanımız, turnuva şampiyonu takımın antrenörüne plaketini verirken…

Başkanımızın, turnuva sonrası A Spor Kanalı’na verdiği röportajdan bir kare…

Asbaşkanımız, Nuh Çimento Yönetim Kurulu Üyesi ve Ortaklarından Sn. Rahmi Çuhacı’nın A Spor Kanalı’na verdiği röportajdan bir kare…